Eros 2019 Koleksiyon: Likralı O Yaka Uzun Kol Termal Üst Eros ES 1452

Soğuk kış günlerinde vücut sıcaklığının sürekli belli bir ortalamada tutulması gerekmektedir. Bir nebzede olsa bu kalın giysiler ile mümkün olabilmektedir. Ancak özellikle çok kalın giysiler giyildiği zaman bu sefer de vücut terleyecektir. Eğer vücut içinde biriken nem dışarı atılamazsa ten yüzeyinde birikecek ve hastalıklara davetiye çıkaracaktır. Özellikle kış aylarında ter emiciliği olmayan aksine ter iletim özelliği bulunan iç çamaşırlarının tercih edilmesi gerekmektedir. Bu konuda Erkek Termal kategorisi altında sunduğumuz Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları özellikle dış ortamda çalışan erkekler için sağlıklı kalmalarını sağlayabilen bir üründür.Bu tür Erkek Termal ürünlerinde en kaliteyi yakalamış olan Eros markasının Likralı O Yaka Uzun Kol Termal Üst Eros ES 1452 ürünü özellikle Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları arasında en çok beğenilen üründür. Eros markasına ait Likralı O Yaka Uzun Kol Termal Üst Eros ES 1452 Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırını en uygun fiyata sitemizden temin edebilirsiniz.

S, M, L, XL, XXL bedenleri mevcut olan Likralı O Yaka Uzun Kol Termal Üst Eros ES 1452, Siyah, Ekru, Lacivert renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Eros ES 1452 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Likralı O Yaka Uzun Kol Termal Üst Eros ES 1452 ürünü faturada "Eros ES 1452" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.