Miorre Modal Strech V Yaka Fanila

Miorre Modal Strech V Yaka Fanila

Erkekler hem rahat hareket edebilmeyi hem de fazla hareket ile biriken vücut sıcaklığından dolayı ortaya çıkan terin bazı hastalıklara davetiye çıkarmasını engellemek isterler. Bu yüzden erkekler Erkek Atletlerinde özellikle ter emiciliği ve ter iletim gücü yüksek ürünler tercih ederler. Özellikle Erkek Atlet kategorisi altında erkeklerin en çok kullandığı ürün V Yaka T-Shirtdır. Pamuk gibi doğal lifler bulunduran ipliklerle örüldüğünden sağlıklıdır. Ayrıca kullanıcıya rahat hareket imkânı sağlamaktadır.


%46 Modal, %46 Pamuk, %8 Lycra

Terletmez,ütü gerektirmez,modal pamuk sayesinde %100 doğallık sağlar. Yarım kolludur.Esnek k umaşı sayesinde vücudu sarar ve gün boyu rahat kullanım sağlar.


Erkek Atletlerinde marka olmuş ve büyük beğeni yakalamış olan Miorre markasına ait Miorre Modal Strech V Yaka Fanila ürünü de sitemiz üzerinden beğeninize sunulmaktadır. Miorre Modal Strech V Yaka Fanila V Yaka T-Shirtsı bu markanın en kaliteli ürünleri arasındadır. Üstelik V Yaka T-Shirt kategorisi altında sunduğumuz diğer kaliteli ürünler gibi erkekler arasında popülerdir. Hem sağlam, hem de dayanıklı olduğundan rahat hareket imkânı sağlamaktadır. Miorre markasına ait Miorre Modal Strech V Yaka Fanila V Yaka T-Shirtsını icgiyimozel.com ayrıcalığıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

S-M, M-L, L-XL bedenleri mevcut olan Miorre Modal Strech V Yaka Fanila, Beyaz, Siyah renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Miorre 148-001007 Erkek Atlet tam size/sevdiklerinize göre.
26,50 TL
--Tükendi--