Miorre Sütyen Yikama Kafesi

Miorre Sütyen Yikama Kafesi

Bayanlar için giysilerini tamamlayacak ya da daha etkin kullanmalarını sağlayacak tüm önemli parçalara aksesuarlar denir. Sitemizin Aksesuar & Çanta kategorisinde birçok farklı görev için farklı farklı aksesuarlar bulunmaktadır. Bunlardan en dikkat çekip kullanışlı olanları şüphesiz Sütyen Aksesuarlarıdır. Bu aksesuarlar özellikle sütyenlerin daha etkin ve dayanıklı kullanılmalarına yardımcı olmaktadır.


Bu #r#n #zellikle dolgulu s#tyenlerin #ama##r makinas#nda y#kama esnas#nda zarar g#rmesini engellemek amac#yla yap#lm##t#r. Bu #r #n i# i#e kullan#lan iki adet top #eklinde plastik kafesten ibarettir. Kafesler, #zerindeki t#rnaklar yuvalar#na oturdukt


Bu noktada Miorre markasına ait Miorre Sütyen Yikama Kafesi model sütyen aksesuarı, bayanlar için büyük kolaylıklar getirmektedir. Gerek kullanım esnasında verdiği rahatlık ve sütyenin korunmasına yardımcı olması bakımından bayanlar için önemli tercih sebebidir. Sütyen Aksesuarları altında Miorre markasına ait Miorre Sütyen Yikama Kafesi ürününü en iyi ve en uygun fiyata ancak icgiyimozel.com sitemizde bulabilirsiniz.

Standart bedeni\bedenleri bulunan bu Sütyen Aksesuarları, Asorti renk seçeneklerine sahip.Miorre 239-000001 Aksesuar & Çanta tam size/sevdiklerinize göre.
14,07 TL   %29
10,05 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün