Pamuk Elastan ip Askılı Sporcu Atlet -3 lü Paket Erdem 2325

Pamuk Elastan ip Askılı Sporcu Atlet -3 lü Paket Erdem 2325
Erdem 2020 Koleksiyon: Pamuk Elastan ip Askılı Sporcu Atlet -3 lü Paket Erdem 2325

Spor yapan bayanlar için özel sportif kıyafetlerin tercih edilmesi gerekmektedir. En önemli konu ise iç çamaşırları ve özellikle Bayan Sporcu Atletileridir. Çünkü bu Bayan Atletlerinin, hem vücut ısısının gereksiz yere arttırılmamasını sağlayacak, bunun yanı sıra vücutta biriken terin dışarı rahat bir şekilde atılmasını sağlayacak şekilde üretilmiş olması gerekmektedir. Bayan Sporcu Atletilerinde aranan bir diğer özellikle ise yapılan spor faaliyetinin rahat bir şekilde yapılabilmesini sağlamasıdır. Bunun için biz icgiyimozel.com olarak sizlere özellikle Sporcu Atletileri üretiminde kaliteyi yakalamış Erdem markasını öneriyoruz.


.

Dikkat: Bu ürün 3'lü paket olarak satılmaktadır. 1 adet alımınızda 3 parça ürün gönderilmektedir. 


Erdem markasının Pamuk Elastan ip Askılı Sporcu Atlet -3 lü Paket Erdem 2325 ürününde kullanılan malzemelerin kalitesi, doğallığı ve kendine özgü tasarımı sayesinde bayanlar arasında hızla popüler olmaktadır. Bayan Sporcu Atletilerinde Erdem markasının Pamuk Elastan ip Askılı Sporcu Atlet -3 lü Paket Erdem 2325 modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

S, M, L bedeni\bedenleri bulunan bu Sporcu Atleti, Beyaz, Siyah renk seçeneklerine sahip.Erdem 2325 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pamuk Elastan ip Askılı Sporcu Atlet -3 lü Paket Erdem 2325 ürünü faturada "Erdem 2325" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.