90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Penye V Yaka Kısa Kol 2 Li T-Shirt Dagi D1040

Penye V Yaka Kısa Kol 2 Li T-Shirt Dagi D1040
Dagi 2017 Koleksiyonu: Penye V Yaka Kısa Kol 2 Li T-Shirt Dagi D1040

Erkekler hem rahat hareket edebilmeyi hem de fazla hareket ile biriken vücut sıcaklığından dolayı ortaya çıkan terin bazı hastalıklara davetiye çıkarmasını engellemek isterler. Bu yüzden erkekler Erkek Atletlerinde özellikle ter emiciliği ve ter iletim gücü yüksek ürünler tercih ederler. Özellikle Erkek Atlet kategorisi altında erkeklerin en çok kullandığı ürün V Yaka T-Shirtdır. Pamuk gibi doğal lifler bulunduran ipliklerle örüldüğünden sağlıklıdır. Ayrıca kullanıcıya rahat hareket imkânı sağlamaktadır.Erkek Atletlerinde marka olmuş ve büyük beğeni yakalamış olan Dagi markasına ait Penye V Yaka Kısa Kol 2 Li T-Shirt Dagi D1040 ürünü de sitemiz üzerinden beğeninize sunulmaktadır. Penye V Yaka Kısa Kol 2 Li T-Shirt Dagi D1040 V Yaka T-Shirtsı bu markanın en kaliteli ürünleri arasındadır. Üstelik V Yaka T-Shirt kategorisi altında sunduğumuz diğer kaliteli ürünler gibi erkekler arasında popülerdir. Hem sağlam, hem de dayanıklı olduğundan rahat hareket imkânı sağlamaktadır. Dagi markasına ait Penye V Yaka Kısa Kol 2 Li T-Shirt Dagi D1040 V Yaka T-Shirtsını icgiyimozel.com ayrıcalığıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL bedenleri mevcut olan Penye V Yaka Kısa Kol 2 Li T-Shirt Dagi D1040, Beyaz, Siyah renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Dagi D1040 Erkek Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Penye V Yaka Kısa Kol 2 Li T-Shirt Dagi D1040 ürünü faturada "Dagi D1040" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2017 Dagi Erkek Atlet

84.84 TL   %38
53,02 TL
Sepete Ekle
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün