90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Pierre Cardin 1008 Racerback Sporcu Atlet

Pierre Cardin 1008 Racerback Sporcu Atlet
Pierre Cardin 2017 Koleksiyonu: Pierre Cardin 1008 Racerback Sporcu Atlet

Bayanlar için her şeyin doğal ve sağlıklı olması en önemli konudur. Öyle ki bayanlar için üretilen Bayan Atletlerin bile doğal malzemeden üretilmesini isterler. Bu konuda sitemizde bulunan tüm Bayan Atletlerinde özellikle doğal lif kaynağı olan pamuk kullanılan ürünler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Bayan Atlet kategorisinde Kalın Askılı Atletlerini en uygun fiyata sunmaktayız.Özellikle Pierre Cardin markasına ait Pierre Cardin 1008 Racerback Sporcu Atlet ürünü Kalın Askılı Atleti özellikle yapısında bulunan doğal pamuk lifleri sayesinde hem vücuda hava aldıracak, terletmeyecek hem de sağlamlığı ile rahat hareket imkânı sağlayacaktır. Bayan Atlet kategorisinde Pierre Cardin markası bayanlar arasında oldukça beğenilen ve popüler olmuş bir markadır. Ayrıca Pierre Cardin 1008 Racerback Sporcu Atlet Kalın Askılı Atlet modeli de sitemizde oldukça popüler olan bir üründür.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Pierre Cardin 1008 Racerback Sporcu Atlet için, bedenleri bulunmaktadır.Pierre Cardin 1008 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pierre Cardin 1008 Racerback Sporcu Atlet ürünü faturada "Pierre Cardin 1008" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2017 Pierre Cardin Bayan Atlet

Tükendi-