Pierre Cardin 2019 Koleksiyon: Pierre Cardin Lora 15 Den Parmaksiz Likrali Külotlu Çorap

Bayanlar için hem rahat hareket imkânı hem de şıklık bir giyside aranan en önemli unsurdur. Bu yüzden Çorap kategorisi altında sunduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi Külotlu Çorap modellerimizde de hem kalite hem de rahatlık ile şıklığı bir araya getirmekteyiz. Özellikle Bayan Külotlu Çorap modelleri arasında Pierre Cardin markasının Pierre Cardin Lora 15 Den Parmaksiz Likrali Külotlu Çorap Külotlu Çorapı bayanlar arasında oldukça fazla beğeni toplamaktadır. Hem doğal malzemeden üretilmiş olması, hem de sağlıklı olup, herhangi bir alerjen madde içermemesi bayanlar arasında tercih edilmesinin sebepleri arasındadır. Pierre Cardin markasına ait Çorap modelleri arasında farklı bir yerde olan Pierre Cardin Lora 15 Den Parmaksiz Likrali Külotlu Çorap Külotlu Çorapını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


%88 Polyamid %12 Elastan 15 Denye Burnu açık, ikinci ten hissi veren, parlak, küot takviyeli,ağlı, ince külotlu çorap


S (1), M (2), L-3, XL (4), bedenlere sahip Pierre Cardin Lora 15 Den Parmaksiz Likrali Külotlu Çorap, Siyah, Ten, Sahra renk seçeneklerine sahip.Pierre Cardin 230-000604 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pierre Cardin Lora 15 Den Parmaksiz Likrali Külotlu Çorap ürünü faturada "Pierre Cardin 230-000604" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.