Safyün Çocuk Kisakol Fanila 600

Safyün Çocuk Kisakol Fanila 600

Termal iç çamaşırları özellikle soğuk havalarda sağlığı koruyucu etkisi nedeniyle özellikle aileler tarafından tercih edilmektedir. Sitemizin Kız Çocuk Giyimi kategorisi altında sunduğumuz Kız Çocuk Termal iç giyim ürünleri de soğuktan en çok etkilenen kız çocukları içindir. Kız Çocuk Termal kategorisi altında sunduğumuz modeller arasından Saf Yün markasının bu Safyün Çocuk Kisakol Fanila 600 ürünü kaliteli ve doğal malzemelerden üretilmiş olup, aileler arasında büyük beğeni yakalamış bir üründür. Saf Yün markası ürettiği termal iç giyim ürünleri ile zaten adından sıkça söz ettirmektedir. Sitemiz üzerinden Saf Yün markasının Safyün Çocuk Kisakol Fanila 600 ürününü en uygun fiyata temin edebilirsiniz.


%75 Yün, %25 Akrilik

Yumuşak ve rahatsız etmeyen dokusuyla,kış boyunca içlik olarak rahatlıkla kullanabileceğiniz özel ola rak üretilmiş bir üründür.Kaşıntı ve terleme yapmaz.Kız ve Erkek Çocuklar içindir.1 Beden : 1

1, 2, 6, 7, 9, 10, bedenlere sahip Safyün Çocuk Kisakol Fanila 600, Krem renk seçeneklerine sahip.Saf Yün 001-000600 Kız Çocuk Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.
36,50 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün