X-Lady T.Gümüş 7058

X-Lady T.Gümüş 7058

2019 X-Lady Body & T-Shirt

39.17 TL   %33
26.11 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Siyah-XL
150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
X-Lady 2019 Koleksiyon: X-Lady T.Gümüş 7058

Bayanların günlük kullanımda en çok tercih ettiği giysi şüphesiz Body & T-Shirttür. Bu kategoride özellikle bayanlara özgü tasarımlar ile ön plana çıkan ürünler ise Güpürlü T-Shirt lerdir. Bu ürünlerin ana özelliği kendine özgü farklı bir desen, renk ve tasarıma sahip olmalarıdır. Bunun dışında Güpürlü T-Shirt te kullanılan malzeme genellikle pamuk gibi doğal malzemelerdir. Ancak saten, polyester gibi malzemelerde parlaklık katmak için kullanılabilmektedir.X-Lady markasına ait X-Lady T.Gümüş 7058 modeli Güpürlü T-Shirt ü bayanlar arasında çokça tercih edilen bir üründür. Genel olarak Body & T-Shirt ürün grubunda X-Lady markasının ürettiği kaliteli ve uzman stilistlerin kendine özgü tasarımları ön plandadır. Bahse konu X-Lady markasının bu X-Lady T.Gümüş 7058 modelinde de kullanılan doğal iplikler ve renkli tasarım ile farklılığını göstermektedir.

XL, bedenlere sahip X-Lady T.Gümüş 7058, Siyah renk seçeneklerine sahip.

X-Lady 7058 Body & T-Shirt tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. X-Lady T.Gümüş 7058 ürünü faturada "X-Lady 7058" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.