Yeni İnci 2700 Jartiyer Takım

Yeni İnci 2700 Jartiyer Takım

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Yeni İnci markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Yeni İnci markasının Yeni İnci 2700 Jartiyer Takım ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek Yeni İnci 2700 Jartiyer Takım modeli olsun gerekse de Yeni İnci markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

80B, bedenlere sahip Yeni İnci 2700 Jartiyer Takım, Beyaz renk seçeneklerine sahip.Yeni İnci 2700 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.
128,50 TL   %22
100,63 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün