Anıl Dikişsiz Sütyen 3594

Anıl Dikişsiz Sütyen 3594
Anıl 2017 Koleksiyonu: Anıl Dikişsiz Sütyen 3594

Sütyen Modellerilerde spor yapan bayanlar için özel olarak üretilmiş Sporcu Sütyenleride bulunmaktadır. Bu Sporcu Sütyenlerinin kullanım amacı göğüs bölgesine ekstra destek sağlayarak yapılan spor faaliyetinde rahat hareket edebilme imkânı kazandırmaktır. Bu amaçla üretilen birçok farklı Sporcu Sütyeni piyasada bolca bulunmaktadır. Ancak özellikle dikkat edilmesi gereken konu doğal maddelerden ve cilde veya göğüslere zarar verebilecek materyaller içermemesi gerekmektedir.


82% Polyamide 18% Elastan

Dikişsiz sütyen


Bu konuda özellikle Sporcu Sütyeni üretiminde marka olmuş, bayanların beğenisini kazanmış Anıl markasını önermekteyiz. Çünkü gerek bu markanın Anıl Dikişsiz Sütyen 3594 modeli ve diğer tüm Sporcu Sütyenlerinde kullandıkları malzemeler son kalite ve sağlam materyallerden seçilmektedir. Anıl markasının Anıl Dikişsiz Sütyen 3594 model Sporcu Sütyenini en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitemizde bulabilirsiniz.

S-M, M-L, L-XL bedeni\bedenleri bulunan bu Sporcu Sütyen, Beyaz, Siyah, Ten renk seçeneklerine sahip.Anıl 3594 Sütyen Modelleri tam size/sevdiklerinize göre.

2017 Anıl Sütyen Modelleri

18,90 TL   %33
12,67 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Beyaz-M-L
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün