Anıl Hamile Sabahlık ve Pijama Takım 9603

Anıl Hamile Sabahlık ve Pijama Takım 9603
Anıl 2020 Koleksiyon: Anıl Hamile Sabahlık ve Pijama Takım 9603

Kadınlar için en büyük ve en duygusal olay şüphesiz anne olmaktır. Yorgun ve endişeli geçen 9 aylık bekleyişin ardından yavrusunu kucağına alan annenin artık farklı görevleri bulunmaktadır. Bunlar genellikle emzirme ve anne nin dinlenmesidir. Bu konuda biz icgiyimozel.com sitesi olarak özellikle Hamile/Lohusa dönemlerinde annelerin ihtiyacı olabilecek tüm ürünlere ilaveten Hamile Pijama Takımları giysilerini de sunmaktayız. Bu Hamile/Lohusa giysilerinde en önemli konu doğallık ve hijyendir. Özellikle bu konuya büyük hassasiyet gösteren Anıl markasına ait tüm Hamile/Lohusa giysileri en doğal liflere sahip pamuk vb. iplik malzemelerden üretilmiştir.


92% Viscose 8% Elastan


Anıl markasına ait Anıl Hamile Sabahlık ve Pijama Takım 9603 model Hamile Pijama Takımları giysisinde gerek tercih edilen malzemenin kalitesi ve gerekse de ürünün tasarım ve kullanım kolaylığı olsun son derece kullanışlı ve sağlıklı bir Hamile/Lohusa elbisesidir.

S, M, L, XL, bedenlere sahip Anıl Hamile Sabahlık ve Pijama Takım 9603, Pembe renk seçeneklerine sahip.

Anıl 9603 Hamile/Lohusa tam size/sevdiklerinize göre.Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Anıl Hamile Sabahlık ve Pijama Takım 9603 ürünü faturada "Anıl 9603" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.