Anıt Kaşkorse Baskılı Sporcu Atlet 2938

Anıt Kaşkorse Baskılı Sporcu Atlet 2938
Anıt 2017 Koleksiyonu: Anıt Kaşkorse Baskılı Sporcu Atlet 2938

Spor yapan bayanlar için özel sportif kıyafetlerin tercih edilmesi gerekmektedir. En önemli konu ise iç çamaşırları ve özellikle Bayan Sporcu Atletleridir. Çünkü bu Bayan Atletlerinin, hem vücut ısısının gereksiz yere arttırılmamasını sağlayacak, bunun yanı sıra vücutta biriken terin dışarı rahat bir şekilde atılmasını sağlayacak şekilde üretilmiş olması gerekmektedir. Bayan Sporcu Atletlerinde aranan bir diğer özellikle ise yapılan spor faaliyetinin rahat bir şekilde yapılabilmesini sağlamasıdır. Bunun için biz icgiyimozel.com olarak sizlere özellikle Sporcu Atletleri üretiminde kaliteyi yakalamış Anıt markasını öneriyoruz.


 

Not : Bu ürünümüzde 5 farklı desen mevcuttur, sipariş etmek istediğiniz model tercihinizi info@icgiyimozel.com adresimize e-posta yoluyla iletebilirsiniz.


Anıt markasının Anıt Kaşkorse Baskılı Sporcu Atlet 2938 ürününde kullanılan malzemelerin kalitesi, doğallığı ve kendine özgü tasarımı sayesinde bayanlar arasında hızla popüler olmaktadır. Bayan Sporcu Atletlerinde Anıt markasının Anıt Kaşkorse Baskılı Sporcu Atlet 2938 modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Sporcu Atlet, Beyaz, Siyah, Sarı, Lacivert, Fuşya, Mint Yeşili renk seçeneklerine sahip.Anıt 2938 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

2017 Anıt Bayan Atlet

15,35 TL   %9
13,90 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün