Anıt Kaşkorse Baskılı Sporcu Atlet 2938

Anıt Kaşkorse Baskılı Sporcu Atlet 2938
Anıt 2017 Koleksiyonu: Anıt Kaşkorse Baskılı Sporcu Atlet 2938

Spor yapan bayanlar için özel sportif kıyafetlerin tercih edilmesi gerekmektedir. En önemli konu ise iç çamaşırları ve özellikle Bayan Sporcu Atletileridir. Çünkü bu Bayan Atletlerinin, hem vücut ısısının gereksiz yere arttırılmamasını sağlayacak, bunun yanı sıra vücutta biriken terin dışarı rahat bir şekilde atılmasını sağlayacak şekilde üretilmiş olması gerekmektedir. Bayan Sporcu Atletilerinde aranan bir diğer özellikle ise yapılan spor faaliyetinin rahat bir şekilde yapılabilmesini sağlamasıdır. Bunun için biz icgiyimozel.com olarak sizlere özellikle Sporcu Atletileri üretiminde kaliteyi yakalamış Anıt markasını öneriyoruz.


 

Not : Bu ürünümüzde 5 farklı desen mevcuttur, sipariş etmek istediğiniz model tercihinizi info@icgiyimozel.com adresimize e-posta yoluyla iletebilirsiniz.


Anıt markasının Anıt Kaşkorse Baskılı Sporcu Atlet 2938 ürününde kullanılan malzemelerin kalitesi, doğallığı ve kendine özgü tasarımı sayesinde bayanlar arasında hızla popüler olmaktadır. Bayan Sporcu Atletilerinde Anıt markasının Anıt Kaşkorse Baskılı Sporcu Atlet 2938 modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Sporcu Atleti, Beyaz, Siyah, Sarı, Lacivert, Fuşya, Mint Yeşili renk seçeneklerine sahip.Anıt 2938 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

2017 Anıt Bayan Atlet

15.35 TL   %9
13,90 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
60 TL ve üzeri alışverişlerinizde dantelli Külot HEDİYE!