90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Çift Kaplan Uzun Thermal Alt 1005

Çift Kaplan Uzun Thermal Alt 1005
Çift Kaplan 2017 Koleksiyonu: Çift Kaplan Uzun Thermal Alt 1005

Erkekler bayanlara göre soğuğa daha fazla dayanıklıdır. Ancak gün boyu açık alanda çalışan erkekler ya da kansızlık gibi bazı rahatsızlıkları bulunan erkeklerde vücut ısısını sabit tutabilmek önemli bir konudur. Bu bağlamda Erkek Termal iç çamaşırı ürünleri bazen kurtarıcı olabilmektedir. Pantolon vb. giysiler ile birlikte giyilebilen Termal Alt Erkek ürünleri hem vücudu soğuğa karşı koruyacak hem de rahat hareket edebilme imkânı sağlayacaktır.


%49 Violoft, %49 Polyester, %2 Elastan


Bu bağlamda sitemiz üzerinden Çift Kaplan markasına ait bu Çift Kaplan Uzun Thermal Alt 1005 model Erkek Termal ürününü önermekteyiz. Bildiğiniz gibi Çift Kaplan markası kalitesi ile büyük beğeni yakalamış bir markadır. Bu marka özellikle termal iç çamaşırları üretiminde kaliteyi yakalamış markalardandır. Çift Kaplan markasına ait Çift Kaplan Uzun Thermal Alt 1005 Termal Alt Erkek çamaşırını en uygu fiyata sadece icgiyimozel.com sitemizden bulabilirsiniz.

bedenleri mevcut olan Çift Kaplan Uzun Thermal Alt 1005, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Çift Kaplan 1005 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Çift Kaplan Uzun Thermal Alt 1005 ürünü faturada "Çift Kaplan 1005" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2017 Çift Kaplan Erkek Termal

Tükendi-