Erkek Siyah Uzun Don

Erkek Siyah Uzun Don

Erkekler bayanlara göre soğuğa daha fazla dayanıklıdır. Ancak gün boyu açık alanda çalışan erkekler ya da kansızlık gibi bazı rahatsızlıkları bulunan erkeklerde vücut ısısını sabit tutabilmek önemli bir konudur. Bu bağlamda Erkek Termal iç çamaşırı ürünleri bazen kurtarıcı olabilmektedir. Pantolon vb. giysiler ile birlikte giyilebilen Termal Tek Alt ürünleri hem vücudu soğuğa karşı koruyacak hem de rahat hareket edebilme imkânı sağlayacaktır.


Erkek Siyah Uzun Don


Bu bağlamda sitemiz üzerinden Has Yün markasına ait bu Erkek Siyah Uzun Don model Erkek Termal ürününü önermekteyiz. Bildiğiniz gibi Has Yün markası kalitesi ile büyük beğeni yakalamış bir markadır. Bu marka özellikle termal iç çamaşırları üretiminde kaliteyi yakalamış markalardandır. Has Yün markasına ait Erkek Siyah Uzun Don Termal Tek Alt çamaşırını en uygu fiyata sadece icgiyimozel.com sitemizden bulabilirsiniz.

M (46/48), L (50/52), XL (54/56) bedenleri mevcut olan Erkek Siyah Uzun Don, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Has Yün hsy14 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.
52.5 TL   %14
45,00 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
60 TL ve üzeri alışverişlerinizde dantelli Külot HEDİYE!