Erkek Siyah V Yaka Fanila Öztaş A1008

Erkek Siyah V Yaka Fanila Öztaş A1008

Erkekler hem rahat hareket edebilmeyi hem de fazla hareket ile biriken vücut sıcaklığından dolayı ortaya çıkan terin bazı hastalıklara davetiye çıkarmasını engellemek isterler. Bu yüzden erkekler Erkek Atletlerinde özellikle ter emiciliği ve ter iletim gücü yüksek ürünler tercih ederler. Özellikle Erkek Atlet kategorisi altında erkeklerin en çok kullandığı ürün V Yaka Faniladır. Pamuk gibi doğal lifler bulunduran ipliklerle örüldüğünden sağlıklıdır. Ayrıca kullanıcıya rahat hareket imkânı sağlamaktadır.


%100 Koton


Erkek Atletlerinde marka olmuş ve büyük beğeni yakalamış olan Öztaş markasına ait Erkek Siyah V Yaka Fanila Öztaş A1008 ürünü de sitemiz üzerinden beğeninize sunulmaktadır. Erkek Siyah V Yaka Fanila Öztaş A1008 V Yaka Fanilası bu markanın en kaliteli ürünleri arasındadır. Üstelik V Yaka Fanila kategorisi altında sunduğumuz diğer kaliteli ürünler gibi erkekler arasında popülerdir. Hem sağlam, hem de dayanıklı olduğundan rahat hareket imkânı sağlamaktadır. Öztaş markasına ait Erkek Siyah V Yaka Fanila Öztaş A1008 V Yaka Fanilasını icgiyimozel.com ayrıcalığıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

S, M, L, XL, XXL bedenleri mevcut olan Erkek Siyah V Yaka Fanila Öztaş A1008, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Öztaş A1008 Erkek Atlet tam size/sevdiklerinize göre.
29,54 TL   %39
17,90 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün