Miorre Strapless Push-Up Sütyen Külot Takım

Miorre Strapless Push-Up Sütyen Külot Takım videolu tanıtım
Miorre Strapless Push-Up Sütyen Külot Takım

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Miorre markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Miorre Strapless Push-Up Sütyen Külot Takım modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Miorre markasının Miorre Strapless Push-Up Sütyen Külot Takım modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


%90 Polyamid, %10 Elastan

Takım 2 parçadan oluşmaktadır. Sezon ayırt etmeksezin her yıl kolleksiyonlarda yerini alan bu ta kımı severek kullanıcaksınız.


Leopar renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Strapless Push-Up Sütyen Külot Takım için, 75, 80, 85, 90 bedenleri bulunmaktadır.Miorre 148-006600 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.
55,99 TL   %29
39,99 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün
Bu üründe bedenler arası fiyat değişiklik göstermektedir.