Anıl Geniş Askılı Bayan Thermal Atlet 8531

Anıl Geniş Askılı Bayan Thermal Atlet 8531

Bayanlar için her şeyin doğal ve sağlıklı olması en önemli konudur. Öyle ki bayanlar için üretilen Bayan Atletlerin bile doğal malzemeden üretilmesini isterler. Bu konuda sitemizde bulunan tüm Bayan Atletlerinde özellikle doğal lif kaynağı olan pamuk kullanılan ürünler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Bayan Atlet kategorisinde Kalın Askılı Atletlerini en uygun fiyata sunmaktayız.


Bayan thermal kalın askılı atlet
İçerik: 48% Polyester 48% Viscose 4% Lycra (Thermal)

Özellikle Anıl markasına ait Anıl Geniş Askılı Bayan Thermal Atlet 8531 ürünü Kalın Askılı Atleti özellikle yapısında bulunan doğal pamuk lifleri sayesinde hem vücuda hava aldıracak, terletmeyecek hem de sağlamlığı ile rahat hareket imkânı sağlayacaktır. Bayan Atlet kategorisinde Anıl markası bayanlar arasında oldukça beğenilen ve popüler olmuş bir markadır. Ayrıca Anıl Geniş Askılı Bayan Thermal Atlet 8531 Kalın Askılı Atlet modeli de sitemizde oldukça popüler olan bir üründür.

Beyaz, Siyah renk seçeneği\seçenekleri sunan Anıl Geniş Askılı Bayan Thermal Atlet 8531 için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.Anıl 8531 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.
25,90 TL   %40
15,54 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Beyaz-M
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün