Fantazi Gecelik Takım

, 600 model bulduk!

    Fantazi Gecelik Takım

    Fantazi gecelik takım çeşitleri her kadının giysi dolabında bulunması gereken gece giyim ürünlerindendir. Uyku kıyafeti olarak gecelik kullanmayı seven bayanların mutlaka bir ya da iki model fantazi geceliği de vardır. Bayanların kendilerini daha seksi ve daha güzel hissetmelerini sağlayan bu gecelikler, alternatif renk ve model seçenekleri ile karşımıza çıkıyor.

    Bayanlara özel fantazi gecelik takımları normal geceliklere göre dekoltesi daha fazla olan geceliklerdir. Derin göğüs dekoltesi, derin yırtmaç ya da tam sırt dekoltesi ile tasarımı yapılan bu geceliklerde kumaş olarak da fileli, transparan ya da dantel detaylı kumaşlar kullanılıyor. Farklı özellikleri olan bu kumaşların kullanımı modelden modele değişiklik gösterir. Giyim parçalarına fantazi özellik katan kumaşlar, normal kumaşlara göre daha özel yapılı olduğu için alerjik özellikleri de daha fazladır. Bu nedenle hassas cilde sahip bayanlar fantazi gecelik modeli seçerken kumaşlarının detaylarının özelliklerine de dikkat etmeli, ciltlerine zarar verebilecek ürünlerden uzak durmalıdır. Bazı iç giyim ürünlerinin renklendirilmesinde kimyasal boyalar kullanıldığı için çok sade bir tasarım olsa bile zararlı olabilir. Bunun için çok canlı renkler tercih edilmemeli, daha doğal renkler seçilmelidir.

    İç Giyim Özel'de yer alan birbirinden farklı fantazi gecelik modellerini online alışveriş imkanı ile satın alabilirsiniz. Her tarz ve her yaşa uygun en özel fantazi ürünleri kendi beden ölçünüze göre sitemizden bulabilirsiniz.