DenizGülü 2019 Koleksiyon: Denizgülü Kedi Kız Seksi Kostüm 3006

Hem eğlenceli hem de renkli geceler yaşamak isteyen çiftler için erotik çekicilik ve cezbedicilik ön planda bulunan Fantazi Kostümler icgiyimozel.com sitemiz üzerinden çiftlerin beğenisine sunulmaktadır. Fantazi Kostümler kategorisi altında beğeniye sunduğumuz Erotik Kostümler de bayanların en dikkat çekici erotik bölgelerini ön plana çıkaran çeşitli konuları kapsayan özel elbiselerdir.


2 Parçadan Oluşmaktadır. Kostüm ve Taç (çorap dahil değildir)

Bu Erotik Kostümler alanında DenizGülü markasının ürettiği Denizgülü Kedi Kız Seksi Kostüm 3006 modeli bayanlar ve erkekler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Sizde evliliğinize renk katmak istiyorsanız bu Erotik Kostümlerden en uygun fiyata icgiyimozel.com ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Üstelik DenizGülü marka Denizgülü Kedi Kız Seksi Kostüm 3006 modeli hem kalite hem de çekiciliği bir arada sunmaktadır.

S/M, L/XL bedenleri mevcut olan Denizgülü Kedi Kız Seksi Kostüm 3006, Beyaz renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.DenizGülü 3006 Fantazi Kostümler tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Kedi Kız Seksi Kostüm 3006 ürünü faturada "DenizGülü 3006" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.