90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava
Kız Çocuk Tesettür Mayo Modelleri

Kız Çocuk Tesettür Mayo

Kız Çocuk Tesettür Mayo ModelleriKız çocuk tesettür mayo modelleri, son dönemlerde deniz kıyafeti ve çocuk kıyafeti üretimi yapan firmaların ağırlık verdiği bir sektör konumunda. Tesettür giyime yatkınlığı olan ya da tesettür giyime sahip ailelerin kız çocukları için ideal mayo türleridir. Daha çok taytlı kız takımları gibi görünüşleri vardır. Ancak özel mayo kumaşından elde edilmiş deniz giyim ürünleridir.

Tesettür kız çocuk mayoları özel mayo kumaşları ile hazırlanan ürünlerdir. Mayo kumaşlarının su itme, bakteri yok etme, ıslaklığı kontrol etme, esneme ve dayanıklılık gibi özellikleri tesettür mayolarda da vardır. Kız çocuklarının vücutlarını tamamen saran ancak istedikleri şekilde hareket etmeleri için esneklik özellikleri olan bu deniz ürünleri, markalara göre değişik modellerde tasarlanıyor. Kimi fırfırlı, kimi uzun üstlü olan tesettür çocuk mayolarından göze hoş gelenler tercih edilip kullanılabilir.

Denizde rahat bir yüzüş için kız çocuklarına tesettür mayolar giydirilebilir. Bu mayoların tam çocukların üzerine göre olması, rahat kullanım için önemlidir. Bol ya da dar mayolar kız çocuklarının hareketlerini sınırlandırarak rahatsız olmalarına neden olabilir. Anne babalar yeni bir mayo satın almadan önce çocuklarının ölçülerini yeniden alıp seçimlerini o ölçülere göre yapmalıdır. İç Giyim Özel'de her çocuk bedenine uygun farklı renk ve desenlerde tesettür çocuk mayolarını bulabilirsiniz. İnternet üzerinden güvenli alışveriş yapmak için sitemizi tercih edebilir, hızlı ve güvenilir alışveriş imkanı ile çocuklarınıza en kaliteli mayoları satın alabilirsiniz.

Aradığınız kriterde ürün bulunamamıştır. Aşağıda satışı devam eden benzer ürünleri görebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!

Alışverişe devam! Bu ürünleri de beğenebilirsiniz.
kargo bedava
%17
119,90 TL 143,88 TL
%37
44,93 TL 71,88 TL
kargo bedava
%17
119,90 TL 143,88 TL