Nurteks Destekli Sütyen Külot Takım Push Up 4532

Nurteks Destekli Sütyen Külot Takım Push Up 4532

2019 Nurteks Sütyen Takımları

86.75 TL   %23
66.56 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Pudra-80
150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
Nurteks 2019 Koleksiyon: Nurteks Destekli Sütyen Külot Takım Push Up 4532

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Nurteks markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Nurteks Destekli Sütyen Külot Takım Push Up 4532 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Nurteks markasının Nurteks Destekli Sütyen Külot Takım Push Up 4532 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.Siyah, Ekru, Bordo, Mor, Pudra renk seçeneği\seçenekleri sunan Nurteks Destekli Sütyen Külot Takım Push Up 4532 için, 75, 80, 85, 90 bedenleri bulunmaktadır.Nurteks 4532 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Nurteks Destekli Sütyen Külot Takım Push Up 4532 ürünü faturada "Nurteks 4532" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.