Öztaş 2019 Koleksiyon: Bayan İp Askılı Ribana Kaşkorse Öztaş A2009

Bayan Atletlerinde dikkat edilen en büyük konu, doğal malzemeler kullanılarak üretilen ve herhangi bir alerjen etki göstermeden gerek İnce Askılı Atlet leri ve gerekse de diğer iç çamaşırlarını en sağlıklı şekilde giyebilmektir. Bu yüzden özellikle Bayan Atletlerinde pamuk gibi doğal lifler bulunduran malzemeler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Öztaş markasına ait İnce Askılı Atlet modellerinden Bayan İp Askılı Ribana Kaşkorse Öztaş A2009 ürününü sunmaktayız.


%100 Koton


Bu Bayan İp Askılı Ribana Kaşkorse Öztaş A2009 ürün %100 doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş olup, en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitesinde bulunmaktadır. Bilindiği gibi Öztaş markası ülkemizde kalitesi ve özgün tasarımı ile öne çıkan bir markadır. Öztaş markasına ait Bayan İp Askılı Ribana Kaşkorse Öztaş A2009 model İnce Askılı Atlet sitemiz üzerinden Bayan Atlet kategorimizde sunulmaktadır.

, bedenlere sahip Bayan İp Askılı Ribana Kaşkorse Öztaş A2009, renk seçeneklerine sahip.

Öztaş A2009 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Bayan İp Askılı Ribana Kaşkorse Öztaş A2009 ürünü faturada "Öztaş A2009" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.