Erkek Termal Çorap

, 1 ürün bulduk!

Erkek Termal Çorap

Çoraplar gündelik yaşamımızın her mevsimde en olmazsa olmaz ürünlerinden bir tanesi. İnsanlar tüm yaşlarda bu ürünleri kullanılıyorlar üstelik doğru bir kombin ile çok şık göründüğü de kesin.

Kadınlar kadar alternatifi çok olmasa da erkekler için de çorap konusunda oldukça geniş bir kapsam var ve bu kapsamlar içinde erkek termal çorap son yıllarda çok ama çok revaçta.

Ayaklarınızı sıcak tuttuğu kadar, aktivite esnasında oluşan teri de emen erkek termal çorap grubunda yer alan ürünler çok yönlü olarak benzer ürünlerinden açık ara ayrılırlar. Topuk, taban ve parmak uçlarındaki dolgulu modellerle darbelere karşı koruma da sağlar. Ama bu özellik tüm termal çoraplarda olacak diye kesin bir kural mevcut değildir. Dolaşım bozukluğuna bağlı olarak ortaya çıkan ayak üşümesi derdini de ortadan kaldırarak yok eden termal çoraplar, yaşam kalitesinin yükselmesine de katkı sunan ürünlerdir.

39-42, 43-46 gibi bedenler olabildiği gibi bu ürünlerde standart bedenler de görülebilmektedir ki bu ürünlerde elastan malzemesi yoğunluklu olarak kullanılır durumdadır.

Akrilik, pamuk, polyester erkek termal çorap ürünlerinde ağırlıklı olarak kullanılan bileşenler. Hangi oranda kullanıldığı ise tamamen üretici firmanın inisiyatifi olan bir durum.

Hemen her renkte karşımıza çıkan bu ürünlerde kısa boyunlular, ev tipi patik tarzında olanlar, daha uzun boylu olanlar karşımıza çıkabiliyor. Desenli düz ya da çizgili çok değişik seçenekte alternatifler arasında ve fiyatlar tüm bunlara bağlı olarak değişiklik gösteriyor.