Gece Gölge 4656 Desteksiz Sütyen Takım

Gece Gölge 4656 Desteksiz Sütyen Takım
Gece Gölge 2019 Koleksiyon: Gece Gölge 4656 Desteksiz Sütyen Takım

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.


Gece Gölge Desteksiz Sütyen Takım 4656
Straplez boş kap sütyen külot takım


Bayanların beğenisini kazanmış olan Gece Gölge markasının bu Gece Gölge 4656 Desteksiz Sütyen Takım Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Gece Gölge markasının Gece Gölge 4656 Desteksiz Sütyen Takım modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Somon, Siyah, Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan Gece Gölge 4656 Desteksiz Sütyen Takım için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Gece Gölge 4656 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Gece Gölge 4656 Desteksiz Sütyen Takım ürünü faturada "Gece Gölge 4656" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.