Gece Gölge Destekli Sütyen Takım 4655

Gece Gölge Destekli Sütyen Takım 4655
Gece Gölge 2019 Koleksiyon: Gece Gölge Destekli Sütyen Takım 4655

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Gece Gölge markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Gece Gölge Destekli Sütyen Takım 4655 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Gece Gölge markasının Gece Gölge Destekli Sütyen Takım 4655 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


Gece Gölge Destekli Sütyen Takım 4655
Straplez dolgulu sütyen külot takım
Ürünler kapalı kutular içinde içeriği belli olmayacak şekilde kargolanmaktadır

Somon, Siyah, Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan Gece Gölge Destekli Sütyen Takım 4655 için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Gece Gölge 4655 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Gece Gölge Destekli Sütyen Takım 4655 ürünü faturada "Gece Gölge 4655" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.