Gece Gölge 2019 Koleksiyon: Gece Gölge Desteksiz Sütyen Takım 4515

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.


Gece Gölge Desteksiz Sütyen Takım 4515
Dolgusuz sütyen külot takım

Bayanların beğenisini kazanmış olan Gece Gölge markasının bu Gece Gölge Desteksiz Sütyen Takım 4515 Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Gece Gölge markasının Gece Gölge Desteksiz Sütyen Takım 4515 modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Ten, Pudra renk seçeneği\seçenekleri sunan Gece Gölge Desteksiz Sütyen Takım 4515 için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Gece Gölge 4515 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Gece Gölge Desteksiz Sütyen Takım 4515 ürünü faturada "Gece Gölge 4515" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.