Gece Gölge Dolgulu Jartiyerli Büstiyer Takım 5660

Gece Gölge Dolgulu Jartiyerli Büstiyer Takım 5660
Gece Gölge 2019 Koleksiyon: Gece Gölge Dolgulu Jartiyerli Büstiyer Takım 5660

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

Gece Gölge Dolgulu Jartiyerli Büstiyer String Takım 5660

Jartiyerli büstiyer, string külot ve çorap olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Gece Gölge markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Gece Gölge markasının Gece Gölge Dolgulu Jartiyerli Büstiyer Takım 5660 ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek Gece Gölge Dolgulu Jartiyerli Büstiyer Takım 5660 modeli olsun gerekse de Gece Gölge markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

75B, 80B, 85B, 90B, bedenlere sahip Gece Gölge Dolgulu Jartiyerli Büstiyer Takım 5660, Beyaz renk seçeneklerine sahip.Gece Gölge 5660 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Gece Gölge Dolgulu Jartiyerli Büstiyer Takım 5660 ürünü faturada "Gece Gölge 5660" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.