Gece Gölge 2019 Koleksiyon: Gece Gölge Elina Dolgulu Jartiyer Takım 4660
Özellikle daha seksi görünmek isteyen hanımların tercih ettiği en yeni jartiyer modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Gece Gölge Elina Dolgulu Jartiyer Takım 4660
Gece Gölge Dolgulu Jartiyer Takım Elına

Sütyenin içi dolguludur.

Sütyen, külot, jartiyer ve çorap set

Ürünler kapalı kutular içinde içeriği belli olmayacak şekilde kargolanmaktadır


Bayan jartiyer modelleri, dantelli, tüllü, çoraplı gibi seçenekleriyle kendini daha çekici hissetmek isteyen bayanlar için de oldukça idealdir. Gece Gölge bayan jartiyer, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Gece Gölge Elina Dolgulu Jartiyer Takım 4660 modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Gece Gölge iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

Siyah, Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan Gece Gölge Elina Dolgulu Jartiyer Takım 4660 için, 75-B, 80-B, 85-B, 90-B bedenleri bulunmaktadır.

Gece Gölge 4660 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Gece Gölge Elina Dolgulu Jartiyer Takım 4660 ürünü faturada "Gece Gölge 4660" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.