Gümüş Bayan Fantazi Takım 8080

Gümüş Bayan Fantazi Takım 8080

Fantazi Takımlar arasında Fantazi Gecelik Takımları ürün çeşitliliği ve marka kalitesine göre farklılık göstermektedir. Çünkü Fantazi Gecelik Takımları arasındaki külotlar, sutyenler gibi farklı kıyafetler ile kombine olabilmektedir. Bu sayede bayan vücudunun istenen farklı bölgeleri daha fazla ön plana çıkarılmış olmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak Fantazi Takımlar kategorisinde satışa sunduğumuz tüm Fantazi Gecelik Takımlarını en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.Özellikle ülkemizde kalitesi ve tasarımı bakımından büyük beğeni toplamış olan Ş.Gümüş markası en kaliteli markalar arasındadır. Bu markanın Gümüş Bayan Fantazi Takım 8080 modelinde Fantazi Gecelik Takımı hem şıklık ve zarafet, hem de estetik ve erotik çekicilik bir arada sunulmaktadır. Ş.Gümüş markasına ait Gümüş Bayan Fantazi Takım 8080 modeli kullanılan malzeme ve tasarım konusunda Fantazi Takımlar kategorisinde eşsizdir.

S bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Gecelik Takım için, Görseldeki Ürün renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

Ş.Gümüş 8080 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Gümüş Bayan Fantazi Takım 8080 ürünü faturada "Ş.Gümüş 8080" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.