Maxpera Biyeli Tül Babydoll (3063)

Maxpera Biyeli Tül Babydoll (3063)

2018 MaxPera Erotik Kadın İç Giyim

29.90 TL
--Tükendi--
MaxPera 2018 Koleksiyon: Maxpera Biyeli Tül Babydoll (3063)

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Maxpera Biyeli Tül Babydoll (3063) Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu MaxPera markanın Maxpera Biyeli Tül Babydoll (3063) modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Maxpera Biyeli Tül Babydoll Tek Renktir.

S,M,L,XL Bedenleri Mevcuttur.

2 Parçadan Oluşmaktadır


MaxPera markasının bu Maxpera Biyeli Tül Babydoll (3063) model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

M, L, XL, bedenlere sahip Maxpera Biyeli Tül Babydoll (3063), Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.

MaxPera 3572 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Maxpera Biyeli Tül Babydoll (3063) ürünü faturada "MaxPera 3572" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.