Miorre Unisex Sauna Eşofman - Zayıflamaya Yardımcı 78002

Miorre Unisex Sauna Eşofman - Zayıflamaya Yardımcı 78002

Ağır ve yorucu geçen bir iş gününün ardından insan üzerindeki ağır kıyafetleri çıkarıp, daha rahat ve dinlendirici bir şeyler giymek ve günün yorgunluk ve stresini unutmak ister. Bunun için en iyi tercih Bayan Eşofman Takımdır. Çünkü üretildikleri kumaşların da bir özelliği olarak vücudu dinlendirme ve rahat ettirme özelliği bulunmaktadır. Genellikle Bayan Eşofman Takım pamuk gibi doğal ürünler kullanılarak hazırlandığı gibi, spor amaçlı olarak polyester malzemeden üretilen Bayan Eşofman Takımda bulunmaktadır. Tüm bayan giysilerinde olduğu gibi Bayan Eşofman Takım’ında da bir moda anlayışı bulunmaktadır.


Sauna etkili eşofman ile ister koşun, ister yürüyün, isterseniz de sadece evinizdeki işlerle uğraşın.


Miorre markasının Miorre Unisex Sauna Eşofman - Zayıflamaya Yardımcı 78002 model ürününde kullanılan malzeme ve renk kalitesi Miorre markasının diğer ürünleri ile aynı düzeyde kalitelidir. Ülkemizde bayanlar arasında büyük beğeni yakalayan Miorre markasına ait tüm bayan giysilerinde farklı renkler ile uzman stilistlerin tasarımları göz doldurmaktadır. Bayan Eşofman Takım olarak Miorre markasının Miorre Unisex Sauna Eşofman - Zayıflamaya Yardımcı 78002 tasarımını en uygun fiyatlı icgiyimozel.com sitemizden bulabilirsiniz.

M, L bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Eşofman Takım, Lacivert renk seçeneklerine sahip.Miorre 001-078002 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
84,50 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün