NBB 3927 Gecelik

NBB 3927 Gecelik

2019 NBB Gecelik

235.03 TL   %31
162.09 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Kırmızı-XL
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
NBB 2019 Koleksiyon: NBB 3927 Gecelik

Saten ipeksi dokunuşu sebebiyle birçok bayan iç giyim ürününde ve giysilerde tercih edilmektedir. Özellikle Bayan Gecelik modelleri arasında Saten Gecelikler çok önemli bir yer tutmaktadır. Ancak tüm ürünlerde olduğu gibi Saten Geceliklerde de belli bir kalite ve standart bulunmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak bayanların nasıl ürünler tercih ettiklerini iyi bildiğimiz için sitemizde, en güzel tasarıma sahip, en kaliteli Saten Gecelik leri bulundurmaktayız.Özellikle NBB markasına ait Gecelik modelleri arasında NBB 3927 Gecelik Saten Gecelikler kaliteleri ve renk uyumlu farklı tasarımları ile büyük beğeni yakalamışlardır. NBB markasına ait NBB 3927 Gecelik ürünü Saten Gecelik modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

S, M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Saten Gecelik için, Beyaz, Pembe, Kırmızı renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.NBB 3927 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. NBB 3927 Gecelik ürünü faturada "NBB 3927" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.