• »

Penti Karın Toparlayan Ve Bacak İncelten Korseli Külotlu Çorap 38 Bronz - (3'lü Paket)

Penti Karın Toparlayan Ve Bacak İncelten Korseli Külotlu Çorap 38 Bronz - (3'lü Paket)

Bayanlar için hem rahat hareket imkânı hem de şıklık bir giyside aranan en önemli unsurdur. Bu yüzden Çorap kategorisi altında sunduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi Külotlu Çorap modellerimizde de hem kalite hem de rahatlık ile şıklığı bir araya getirmekteyiz. Özellikle Bayan Külotlu Çorap modelleri arasında Penti markasının Penti Karın Toparlayan Ve Bacak İncelten Korseli Külotlu Çorap 38 Bronz - (3'lü Paket) Külotlu Çorapı bayanlar arasında oldukça fazla beğeni toplamaktadır. Hem doğal malzemeden üretilmiş olması, hem de sağlıklı olup, herhangi bir alerjen madde içermemesi bayanlar arasında tercih edilmesinin sebepleri arasındadır. Penti markasına ait Çorap modelleri arasında farklı bir yerde olan Penti Karın Toparlayan Ve Bacak İncelten Korseli Külotlu Çorap 38 Bronz - (3'lü Paket) Külotlu Çorapını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


Vücudunuzdaki istenmeyen fazlalıkları konforla gizler! Karın ve mideyi toparlayarak düz gösteren sıkı bir korseli çoraptır. Aynı zamanda kademeli olarak sıkı örülmüş bacak örgüsü sayesinde bacakları da inceltir. İnce, mat, doğal bir görünüm sağlar. Burnu dayanıklıdır. Korse yüksekliği bel hizasındadır. Özel ipliği sayesinde artık korse giymek çok rahat! Sıkılıktan rahatsız olmadan vücudunuzu şekillendirebileceksiniz.

Kalınlık: İnce
Desen: Düz
Denye: 20 Denye
Parlaklık: Mat
Fonksiyon: İnceltici
Malzeme: %75 Naylon %25 Elastan

3, 4, 5, bedenlere sahip Penti Karın Toparlayan Ve Bacak İncelten Korseli Külotlu Çorap 38 Bronz - (3'lü Paket), 38 Bronz renk seçeneklerine sahip.Penti PCDP115C09IY-38 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.
43.35 TL   %7
40,34 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
60 TL ve üzeri alışverişlerinizde dantelli Külot HEDİYE!