Tayt Çorap modelleri

, 3 ürün bulduk!

Tayt Çorap

Çorap kadınların gündelik yaşamlarının en olmazsa olmaz ürünlerinin başında geliyor ve kadınlar tüm mevsimlerde bu ürünleri kullanıyorlar.

Tayt çorap ise kadınların yaşamına çok da uzun olmayan bir sürede girmesine rağmen bugün pek çok kadının en çok tercih ettiği formların başında geliyor. Zira hem çorap, hem de tayt gibi kullanılabiliyor. Çorap inceliğinde ama tayt formunda ayak kısmı olmayan ürünler olarak da bu ürünleri adlandırmak mümkün.

Tayt çoraplar karşımıza farklı denye lerde çıkabiliyor. Kalınlık olarak ise kalın, çok kalın ya da ince olabilirken mat ya da parlak olanlar, düz ya da desenli olan pek çok modele bu ürünlerde değişik markalarda denk geliyoruz.

Bugün dünyaca ünlü markaların çorap koleksiyonlarında bu tür ürünlere de denk geliyoruz.

Her sezon değişen modellere yanında renkler de değişiyor. Ürünlerde kullanılan malzemeler ise Viskon, Polyamid, Elasthan olabiliyor.

Beden olarak ise ağırlıklı olarak S-M, L-XL her yerde karşımıza çıkan bedenler. Renk skalasına bakıldığında da hemen her renk mevcut. Yani ürün gamı oldukça geniş. Adeta yok yok ve bu yüzden her zevke her beğeniye hitap eden bir ürüne rastlamak mümkün.

Fiyatlar tayt çorap grubunda ürünün özelliğine, modeline, markasına göre değişiyor. Bu çorapları kış ve yaz aylarında her türlü kıyafet ile kullanmak mümkün. Burada önemli olan doğru kombini en uygun biçimde yapabilmek.