X-Lady 2019 Koleksiyon: X-Lady 504 Kartal Baskılı Bikini
Fantazi külotlar günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. En yeni fantazi külot modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

X-Lady 504 Kartal Baskılı Bikini

Fantazi külotlar, seçilen renkler, malzemeler ve dantel gibi süslemeler iç çamaşırında karşı konulmaz bir güzellik yaratır. X-Lady fantazi külotlar, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle X-Lady 504 Kartal Baskılı Bikini modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. X-Lady iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

S, M, L, XL bedenleri mevcut olan X-Lady 504 Kartal Baskılı Bikini, Beyaz, Siyah renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

X-Lady 504 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. X-Lady 504 Kartal Baskılı Bikini ürünü faturada "X-Lady 504" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.