Desteksiz Sutyen Külot Takım NBB 4463

Desteksiz Sutyen Külot Takım NBB 4463
NBB 2018 Koleksiyon: Desteksiz Sutyen Külot Takım NBB 4463

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.Bayanların beğenisini kazanmış olan NBB markasının bu Desteksiz Sutyen Külot Takım NBB 4463 Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. NBB markasının Desteksiz Sutyen Külot Takım NBB 4463 modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Siyah, Bordo renk seçeneği\seçenekleri sunan Desteksiz Sutyen Külot Takım NBB 4463 için, 75, 80, 85, 90 bedenleri bulunmaktadır.NBB 4463 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Desteksiz Sutyen Külot Takım NBB 4463 ürünü faturada "NBB 4463" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.