Daymod Dori Bayan Jartiyer Takım Çorap D1311004

Daymod Dori Bayan Jartiyer Takım Çorap D1311004
Daymod 2019 Koleksiyon: Daymod Dori Bayan Jartiyer Takım Çorap D1311004

Bayanlar özellikle giydikleri tüm giysilerin ve aksesuarların birbirleri ile tam uyumlu olmasına büyük önem göstermektedir. Tercih edilen bir etek için Çoraplarına kadar birçok farklı giysi ile uyumlu olması için bazen dakikalarca vakit kaybedilebilmektedir. Ancak sitemiz üzerinden Çorapları kategorisinde beğeninize sunduğumuz birbirinden farklı tasarım ve renklere sahip dilediğiniz Jartiyer Çorapnı gönül rahatlığı ile en uygun fiyata temin edebilmektesiniz.


Düz jartiyer çorabı ve jartiyer takım.

İçerik %95 polyester %5 elastane
Kalınlık : İNCE
Desen : DÜZ

Daymod markasına ait bu Daymod Dori Bayan Jartiyer Takım Çorap D1311004 model Jartiyer Çorap da bayanların beğenisini kazanmış ve oldukça fazla rağbet gören bir üründür. Daymod markasına ait bu Daymod Dori Bayan Jartiyer Takım Çorap D1311004 model Jartiyer Çorap Çorapları kategorisinde bulabilirsiniz. Daymod markası özellikle ürettiği tüm ürünlerinde olduğu gibi Daymod Dori Bayan Jartiyer Takım Çorap D1311004 model Jartiyer Çorapnda da en son kalite ve modayı tercih etmiş, herhangi bir alerjen madde içermeyen sağlıklı Jartiyer Çorapnı beğeninize sunmuştur.

Standart bedenleri bulunan bu Jartiyer Çorap, Siyah gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

Daymod D1311004 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Daymod Dori Bayan Jartiyer Takım Çorap D1311004 ürünü faturada "Daymod D1311004" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.