Pantolon Çorabı

, 15 ürün bulduk!

Pantolon Çorabı

Çorap deyip geçmemek lazım. Kendi içinde birçok alt başlık bulunuyor. İşte o alt başlıklardan en önemlilerinden bir tanesi ise pantolon çorabı.

Pantolon çorapları gündelik yaşamın olmazsa olmaz her yaşta, her kesimden kadın ve erkeğin kullandığı çok özel bir çorap türü ve en çok model ve çeşit de burada karşımıza çıkıyor.

Dekolte, parmaksız karşımızda birçok ürün var. Ten rengi, opak, antrasit, vizon, siyah, bronz, lacivert en sık karşımıza çıkan pantolon çorabı renkleri.

Dize kadar uzanan ve diz kısmı lastikli olan bu çoraplar sadece pantolon altında değil parmaksız dekolte olan modelleri ile yüksek ökçeli değişik tarzlarda giyilen ayakkabılar ile de hem gündüz hem de gece rahatlıkla kullanılabilirler. Böylece bireyin ayaklarını ayakkabının sıkması da önlenmiş olmaktadır.

Pantolon çorapları tüm mevsimlerde rahatlıkla kullanılabilir 20- 30 denim gibi yüksek denimde olanlar kış ayları için idealdir. Kalın çorap giymeyi sevmeyen herkes için bu çoraplar her dem her yaşta kurtarıcı özellik taşır ve kadının dişiliğine dişilik katarken ne tür ayakkabı olursa olsun vereceği zararı da önlemiş olurlar.

Bu çoraplar ağırlıklı olarak düz olmakla beraber kimi zaman desenli olanlar da karşımıza farklı markalarda çıkmaktadır. Ayrıca bu sezon fileli olan pantolon çoraplarının çok revaçta olduğunu anımsatmakta fayda var. Standart olarak üretilen bu çoraplarda fiyatlar markasına ve ürün özelliğine göre değişmektedir.