Şilte Taban Deri Erkek Terliği- G&c Collection 310

Şilte Taban Deri Erkek Terliği- G&c Collection 310
G & C Collection 2019 Koleksiyon: Şilte Taban Deri Erkek Terliği- G&c Collection 310
Damatlık iç çamaşırı serisi, gelin iç çamaşırlarında olduğu gibi özenle hazırlanmaktadır. Damatlık iç çamaşırları en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Şilte Taban Deri Erkek Terliği- G&c Collection 310

Orijinal ürün olup, çeyizlik kutusunda gönderilmektedir. Şilte Taban Deri Erkek Terliği- G&C Collection. Erkeğe alınan iç çamaşırı giyeceği damatlığın özelliklerine göre değişmektedir. Şık bir görünüm için, iç çamaşırı erkeğin vücudunu mutlaka sarmalıdır. G & C Collection damat serisi, damat adayları için özel olarak hazırlanan birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Şilte Taban Deri Erkek Terliği- G&c Collection 310 modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile erkekler tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. G & C Collection iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

40, 41, 42, 43, 44, 45 bedenleri mevcut olan Şilte Taban Deri Erkek Terliği- G&c Collection 310, Siyah renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

G & C Collection GC 310 Damatlık Çeyiz tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Şilte Taban Deri Erkek Terliği- G&c Collection 310 ürünü faturada "G & C Collection GC 310" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.