90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava
Termal Çorap Modelleri

Termal Çorap

Termal Çorap ModelleriSon yıllardan bir bayan termal çorap modası başladı. Aldı başını gidiyor ama bu çorapların çok önemli faydaları var.Bunlardan bazıları şunlar: Başta soğuk havalarda soğuğa karşı yüksek düzeyde koruma sağlarlar. Nefes alma özelliği vardır. Bu sayede de daha dayanıklı ve darbe emicidir. Ayrıca tüm bunlara ilaveten ayaktaki nemi dışarı atarak ayağı kuru tutan bir yapısı mevcuttur.

Termal çoraplar temel olarak şu bileşenlerden üretiliyorlar: Viscoze, Polyester, Polyamide, Elastan, Koton. Pamuk ürün içinde kullanılan bu bileşenler üretici firmanın kendi takdirine bağlı olarak değişiklikler gösterebiliyor. Kimi üreticiler bu bileşenlerin bazılarını, kimileri ise tamamını kullanıyor.

Bayan termal çorap deyince karşımıza çok sayıda alternatif çıkıyor. Bunlardan bazılarını sıralamak gerekirse külotlu olanlar, kısa boyunlu olanlar, patik formunda olan sürekli olarak karşımıza çıkanlar. Elbette unisex olanlar da bu ürünler içinde yer alıyor.

Genellikle standart olarak üretilmekle birlikte kimi markalar bu ürünleri 35-38, 39-42, 43-46 numaraları ile piyasaya sunabiliyor.

İkili, üçlü olarak da satılabilen bu çoraplara baktığımızda karşımıza tüm renkler çıksa da siyah temel renklerden birisi olarak bu ürünlerde en çok kullanılan renk.

Düz, çizgili, muhtelif desenli olan çoraplar farklı çorap üreticilerinin ürün gamında bulunabiliyor. Yani bazı çorapların taban, topuk ve parmak uçları ekstra dolguludur.

Fiyatlar ise ürünün markasına, özelliğine, üretici firmaya göre değişiklikler göstermektedir.

Aradığınız kriterde ürün bulunamamıştır. Aşağıda satışı devam eden benzer ürünleri görebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!

Alışverişe devam! Bu ürünleri de beğenebilirsiniz.