3 Lü Sütyen Tanga Etek Takım Push Up 4681

3 Lü Sütyen Tanga Etek Takım Push Up 4681
Anıl 2019 Koleksiyon: 3 Lü Sütyen Tanga Etek Takım Push Up 4681

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Anıl markasının ürünleri olmuştur. Özellikle 3 Lü Sütyen Tanga Etek Takım Push Up 4681 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Anıl markasının 3 Lü Sütyen Tanga Etek Takım Push Up 4681 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.Siyah, Parliament Mavi renk seçeneği\seçenekleri sunan 3 Lü Sütyen Tanga Etek Takım Push Up 4681 için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Anıl 4681 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. 3 Lü Sütyen Tanga Etek Takım Push Up 4681 ürünü faturada "Anıl 4681" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.