Termal Bere

, 1 ürün bulduk!

Termal Bere

Giyinmek özünde bir sanat. Kişinin kendisine yakışan giysiyi doğru yerde doğru biçimde kombin yapabilmesi özünde bir yetenek ve alt yapı işi.

Bütün olarak uyumlu olabilmek başlı başına bir zanaat. Kıyafetler için de ise bir temel kıyafetler var bir de isteğe bağlı ya da belli durumlarda kullanılan ürünler.

İşte böylesi ürünlerden bir tanesi hiç şüphe yok ki bereler. Kış aylarında eşarp, şapka kullanmayanlar anında farklı malzemelerden yapılan bereleri kullanarak hem üşümekten kurtuluyor, hem daha sağlıklı kalıyor, hem de yağmurda, karda saçlarını korumuş oluyorlar.

Termal denen malzemeden yapılan pek çok ürün var ve artık termal bere olarak da karşımıza çıkıyor. Böylece kumaş. Örgü gibi malzemelere göre çok daha sıcak tutan ürün bunlar. Diğer bereler ile kıyaslandığında dokuları itibarıyla daha zarif durdukları ve daha kolay kombin yapılabildikleri ise kesin.

Desen olarak baktığımızda sezonun gözdesi birçok desen bulunabiliyor. Puanlı, çizgili, kareli gibi. Tek renk olanlar da var. Birden fazla renkle monokrom olarak hazırlananlar da.

Renk skalasına bakıldığında ise her yaşa her zevke hitap eden bir renk var. O yüzden renk konusunda bir sıkıntı kimse için hiçbir yaşta yaşanmıyor.

Beden olarak ise S, M, L, XL ve elbette elastan özelliği bulunan standart tip bereler var. Fiyatlar ise markasına, ürün özelliğine ve yapısına göre değişiyor.