Boydan Tüylü Çeyiz Terliği- G&c Collection 155

Boydan Tüylü Çeyiz Terliği- G&c Collection 155
G & C Collection 2018 Koleksiyon: Boydan Tüylü Çeyiz Terliği- G&c Collection 155

Gelin çeyizi hazırlanırken birçok giysi ve aksesuar tercih edilmektedir. Bu aksesuarlar arasında en çok dikkat çekeni Çeyiz Terliği ıdır. Çünkü özellikle Çeyiz Terliği lar gelin setleri ile tam uyumlu olmakta, sahip olduğu topuk sebebiyle ayrıca bir çekicilik kazanmaktadır. Bu tür Çeyiz Terliği ları hafif erotizm kazanmak için tercih edilmektedir.


Orijinal ürün olup, çeyizlik kutusunda gönderilmektedir. Boydan Tüylü Çeyiz Terliği- G&C Collection.

G & C Collection markası özellikle Çeyiz Terliği ı üretiminde bayanların övgü ve beğenisini kazanmış bir markadır. Bu sebeple G & C Collection markasının ürettiği Boydan Tüylü Çeyiz Terliği- G&c Collection 155 modeli de ayrıca kendine özgü bir tasarım ve işçiliğe sahiptir. G & C Collection markasına ait Boydan Tüylü Çeyiz Terliği- G&c Collection 155 modeli Çeyiz Terliği larını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan Boydan Tüylü Çeyiz Terliği- G&c Collection 155 için, 36, 37, 38, 39, 40 bedenleri bulunmaktadır.

G & C Collection GC 155 Gelin & Çeyiz tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Boydan Tüylü Çeyiz Terliği- G&c Collection 155 ürünü faturada "G & C Collection GC 155" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.