Daymod Anet Bayan Jartiyer Takım Çorap D1321009

Daymod Anet Bayan Jartiyer Takım Çorap D1321009

Fantazi Takımlar kategorisi altında farklı erotik çekiciliği olan ve farklı normal giysilerle de kombineli olarak giyilebilen jartiyerler, kullanılarak erotik çekiciliğin artması amaçlanan fantezi giysilere Jartiyer Takım denir. Bu tür Fantazi Takımlar özellikle bireysel heyecanlarında farklılık olan bireyler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü Jartiyer Takımda bulunan jartiyer, sutyen ve benzeri ekstra giysi ve aksesuarlar ile erotik çekicilik arttırılmış olacaktır.


Desen : li jartiyer çorabı ve jartiyer takım.

Içerik : %95 polyester %5 elastane
Kalınlık : İNCE
Desen : DESENLİ

Daymod markasının Daymod Anet Bayan Jartiyer Takım Çorap D1321009 modeli özellikle bayanların, hem kalite, hem de tasarım konusunda beğenisini kazanmıştır. Biz icgiyimozel.com olarak Daymod markasının Daymod Anet Bayan Jartiyer Takım Çorap D1321009 modelini en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.

Standart bedeni\bedenleri bulunan bu Jartiyer Takım için, BEYAZ / WHITE, SİYAH / BLACK renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

Daymod D1321009 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Daymod Anet Bayan Jartiyer Takım Çorap D1321009 ürünü faturada "Daymod D1321009" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.