Jartierli Dolgusuz Sütyen Külot Çorap Takım Orkide BARBIEJART

Jartierli Dolgusuz Sütyen Külot Çorap Takım Orkide BARBIEJART
Orkide 2019 Koleksiyon: Jartierli Dolgusuz Sütyen Külot Çorap Takım Orkide BARBIEJART

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.


%80 NAYLON %20 ELASTAN


Bayanların beğenisini kazanmış olan Orkide markasının bu Jartierli Dolgusuz Sütyen Külot Çorap Takım Orkide BARBIEJART Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Orkide markasının Jartierli Dolgusuz Sütyen Külot Çorap Takım Orkide BARBIEJART modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Siyah, Ekru, Pembe renk seçeneği\seçenekleri sunan Jartierli Dolgusuz Sütyen Külot Çorap Takım Orkide BARBIEJART için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Orkide BARBIEJART Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Jartierli Dolgusuz Sütyen Külot Çorap Takım Orkide BARBIEJART ürünü faturada "Orkide BARBIEJART" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.