Jartiyerli Badi Çorap Takım Gallipoli 7403

Jartiyerli Badi Çorap Takım Gallipoli 7403
Gallipoli 2019 Koleksiyon: Jartiyerli Badi Çorap Takım Gallipoli 7403

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.Dünyaca ünlü Gallipoli markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Jartiyerli Badi Çorap Takım Gallipoli 7403 modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Gallipoli markasının Jartiyerli Badi Çorap Takım Gallipoli 7403 modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

S, M, L, XL, XXL bedenleri mevcut olan Jartiyerli Badi Çorap Takım Gallipoli 7403, Siyah renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Gallipoli 7403 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Jartiyerli Badi Çorap Takım Gallipoli 7403 ürünü faturada "Gallipoli 7403" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.