Merry See 2019 Koleksiyon: Merry See Dantel Destekli Sütyen Külot Takım+ ÇORAPLI

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Merry See markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Merry See Dantel Destekli Sütyen Külot Takım+ ÇORAPLI modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Merry See markasının Merry See Dantel Destekli Sütyen Külot Takım+ ÇORAPLI modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


​​​​ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Merry See Dantel Destekli Sütyen Külot Takım+ ÇORAPLI


Ürün 3 Parçadan Oluşmaktadır. (Sütyen, Külot, Çoraplar)

Standart Dantelsiz Jartiyer Çorap ürün dahildir.


Ürün Dolgulu Desteklidir.

BEDENLER;

S = 36

M = 38

L = 40

XL = 42


Siyah renk seçeneği\seçenekleri sunan Merry See Dantel Destekli Sütyen Külot Takım+ ÇORAPLI için, S (36), M (38), L (40), XL (42) bedenleri bulunmaktadır.Merry See MS4419 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Merry See Dantel Destekli Sütyen Külot Takım+ ÇORAPLI ürünü faturada "Merry See MS4419" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.