90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Orkide Dolgusuz Sütyen Külot Takım Christina

Orkide Dolgusuz Sütyen Külot Takım Christina
Orkide 2018 Koleksiyonu: Orkide Dolgusuz Sütyen Külot Takım Christina

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.Bayanların beğenisini kazanmış olan Orkide markasının bu Orkide Dolgusuz Sütyen Külot Takım Christina Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Orkide markasının Orkide Dolgusuz Sütyen Külot Takım Christina modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Siyah, Ekru, Pembe, Sarı renk seçeneği\seçenekleri sunan Orkide Dolgusuz Sütyen Külot Takım Christina için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Orkide CHRISTINA Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Orkide Dolgusuz Sütyen Külot Takım Christina ürünü faturada "Orkide CHRISTINA" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Orkide Sütyen Takımları

84.9 TL   %41
49,94 TL
Sepete Ekle
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün