Çift Kaplan Saten İp Askılı Atlet 210

Çift Kaplan Saten İp Askılı Atlet 210
Çift Kaplan 2020 Koleksiyon: Çift Kaplan Saten İp Askılı Atlet 210

Bayan Atletlerinde dikkat edilen en büyük konu, doğal malzemeler kullanılarak üretilen ve herhangi bir alerjen etki göstermeden gerek İnce Askılı Atlet leri ve gerekse de diğer iç çamaşırlarını en sağlıklı şekilde giyebilmektir. Bu yüzden özellikle Bayan Atletlerinde pamuk gibi doğal lifler bulunduran malzemeler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Çift Kaplan markasına ait İnce Askılı Atlet modellerinden Çift Kaplan Saten İp Askılı Atlet 210 ürününü sunmaktayız.


%100 Pamuk

Çift Kaplan Kadın Beden Seçimi


Bu Çift Kaplan Saten İp Askılı Atlet 210 ürün %100 doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş olup, en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitesinde bulunmaktadır. Bilindiği gibi Çift Kaplan markası ülkemizde kalitesi ve özgün tasarımı ile öne çıkan bir markadır. Çift Kaplan markasına ait Çift Kaplan Saten İp Askılı Atlet 210 model İnce Askılı Atlet sitemiz üzerinden Bayan Atlet kategorimizde sunulmaktadır.

36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, bedenlere sahip Çift Kaplan Saten İp Askılı Atlet 210, Beyaz, Siyah, Ten, Ekru renk seçeneklerine sahip.

Çift Kaplan 210 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Çift Kaplan Saten İp Askılı Atlet 210 ürünü faturada "Çift Kaplan 210" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.